baner

Efficient software

"Dig it to the limits."

Webové riešenia

Webové projekty MOYA sú prezentované tu . Zahŕňajú kompletné webstránky, webové plug-iny, skripty pre špecifické účely a používateľské skripty.

Zobraz projekty...

Desktopové a mobilné riešenia

Desktopové a mobilné riešenia zahŕňajú GUI aplikácie a systémové služby. Zoznam MOleYArd hier možno nájsť tu

Zobraz projeky ...

MOYA BLOG

Blog prezentujúci najmä rozličné prístupy, metódy a postupy vo vývoji softvéru, ale tiež obsahujúci nejaké články "mimo hlavnej témy". Tiež sú tu prezentované MOYA (MOleYArd) produkty.

Ćítaj blog...

Galéria

Snapshoty z vybraných projektov:

  • picture“Sťahujte Vaše albumy z Facebooku.”
  • picture“Extrahujte obrázky z ľubovoľnej webstránky.”
  • picture“Vysoko prispôsobitelný AJAX ohodnocovač pre ankety na Vašom webe.“
  • picture“Pepan Durak je variantom populárnej kartovej hry.”

Vybrané projekty

1)OWIDIG - OWIDIG extrahuje a vytvára zoznam obrázkového obsahu a informácií o ňom z webstránok s mnohými možnosťami filtrovania. Tiež ponúka stiahnutie extrahovaných obrázkov a ich zdieľanie na sociálnych sieťach. Navyše možno sťahované obrázky premenovať, či uložiť ich ako ZIP archív.

2)OWIDIG TOOLS - OWIDIG Tools ponúkajú špecializované nástroje na sťahovanie obrázkov z webstránok. V súčasnosti môžete sťahovať kompletné fotoalbumy (náhľady aj obrázky plnej veľkosti) alebo profilové fotografie zo sociálnej siete Facebook v niekoľkých rozličných módoch.

3)STAR AJAX POLL - vysoko prispô- sobiteľný AJAX ohodnocovač pre ankety na Vašom webe. STAR AJAX POLL môže použiť prakticky akýkoľvek znak ako hodnotiacu jednotku so špeciálnou podporou pre znaky hviezdičiek. Parametre zahŕňajú medzery, farby, rozsah, komentáre a mnohé iné.

4)PEPAN DURAK - Pepan Durak je variantom populárnej kartovej hry. Zatiaľ čo štandardný ruský Durak sa hrá s balíčkom 36 kariet, Pepan Durak je založený na variante hranom s 32 kartami. Zahrajte si túto hru sa vašimi priateľmi na LAN!